Vypnout reklamy

LG představí speciální gesta pro LG G8 ThinQ

LG G8 ThinQ

Video se objevilo na internetu včera a odhaluje co má LG za lubem na MWC 2019 v Barcelóně a to 24. února. Je na 100% jasné, že se představí nové LG G8 ThinQ. Klip se soustředí na gesta.

Jak sami uvidíte, tak hlavní je, co vidíme na videu, tak to je ruka, která přetahuje z levé strany na pravou stranu a následně se objeví slova „Goodbye Touch“. Následuje pohyb na druhou stranu, kdy se objeví nápis MWC 2019 LG Premiere.

Je tedy jasné, že právě na MWC 2019 firma představí nové LG G8 ThinQ s ovládáním bez toho, aniž byste se telefonu dotkli. Je ještě možnost, že telefon dorazí s dvěma displeji a následně po otevření bude displej o velikosti 7 palců. To může být konkurence pro telefon Samsung Galaxy F, ale také nemusí. Samsung Galaxy F bude představen asi 4 dny před LG G8 ThinQ.

Další spekulace jsou ohledně „Zvuku v displeji“. LG chce použít technologií, kde se zvuk šíří přímo v displeji a tedy nebude potřeba reproduktor na přední straně. Následně se tak displej může opět zvětšit. Právě s touto technologií bude zvuk přenášen skrz vibrace v displeji a poslední novinkou má být 4K rozlišení u LG G8 ThinQ.

Co víme o LG G8 ThinQ?

V této chvíli víme, že LG G8 ThinQ disponuje 6.1 palcovým LCD displejem a nabídne čip Snapdragon 845. LG však nepoužije nejnovější čip Snapdragon 855 až do doby, dokud nevydá LG V50 ThinQ.

Zdroj