Vypnout reklamy

Nový LG V40 má vyjít v první polovině října. Podle renderů, které dnes vyšly se má jednat o docela velký telefon a pravděpodobně největší telefon ze všech LG. Telefon bude disponovat moderním výřezem a trojitou kamerou. Všechny rendery jsou na videu vypracované za pomoci programu CAD, takže by podle všeho měl vypadat naprosto podobně s […]

27.8.2018

Nové rendery telefonu LG V40 – může to být největší LG telefon

Nový LG V40 má vyjít v první polovině října. Podle renderů, které dnes vyšly se má jednat o docela velký telefon a pravděpodobně největší telefon ze všech LG. Telefon bude disponovat moderním výřezem a trojitou kamerou.

Všechny rendery jsou na videu vypracované za pomoci programu CAD, takže by podle všeho měl vypadat naprosto podobně s menšími odchylkami. Právě telefon V40 má disponovat 6.3 palcovým displejem, což je o 0.3 palců větší, než předchůdce LG V30 a LG V35.

Telefon má mít rozměry 158.8 x 75.8 x 7.8mm a bude tak vyšší a širší, ale zároveň tenčí než LG V30. Pokud jsou rozměry přesné, tak se bude jednat o třetí největší high-end LG telefon. Menší než 5 let starý LG G Flex a 3 roky starý LG V10.

Další detaily o tomto telefonu nejsou k dispozici. Má disponovat duálním předním fotoaparátem, 3.5mm audio jack, USB-C a čipem Snapdragon 845.

Co se týče RAM a interní paměť, tak to je velká neznámá. Samozřejmě vyjde se systémem Android 9 Pie.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: