Vypnout reklamy

LG V40 ThinQ dorazí 3. října

Vydáno dne: 13.9.2018

Už po certifikaci na úřadu NRR a FCC jsme očekávali, že představení nového vlajkového telefonu LG V40 se nezadržitelně blíží, a právě dnes jsme se dozvěděli i oficiální datum představení. Právě 3. října společnost LG představí nový vlajkový telefon LG V40 ThinQ a to v New Yorku a další den tedy 4. října v Jižní […]

Už po certifikaci na úřadu NRR a FCC jsme očekávali, že představení nového vlajkového telefonu LG V40 se nezadržitelně blíží, a právě dnes jsme se dozvěděli i oficiální datum představení.

Právě 3. října společnost LG představí nový vlajkový telefon LG V40 ThinQ a to v New Yorku a další den tedy 4. října v Jižní Korei. Pozvánka přišla ve formě videa, kde vidíme v akci trojitou kameru. Nicméně ani teď nevíme dostatek informací ohledně telefonu, což je možná dobře, protože je na co se těšit.

Na zadní straně budou tři fotoaparáty a selfie fotoaparáty jsou dva. Telefon je poháněn čipem Snapdragon 845 se 6GB RAM. Baterie o velikosti 3300 mAh a displej o velikosti 6.4 palců QHD+ AMOLED.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: