Vypnout reklamy

Nový telefon LG V40 ThinQ bude podle všeho odhalen 4. října. K dispozici je parádní displej s úzkým rámečkem a výřezem v displeji jako má iPhone X. Telefon disponuje trojitou kamerou a přidává ještě 2x optický zoom. Silný čip Qualcomm Snapdragon 845, který dodá mobilnímu telefonu tu správnou šťávu. Nechybí ani 6GB RAM, 128GB interní […]

Nový telefon LG V40 ThinQ bude podle všeho odhalen 4. října. K dispozici je parádní displej s úzkým rámečkem a výřezem v displeji jako má iPhone X. Telefon disponuje trojitou kamerou a přidává ještě 2x optický zoom. Silný čip Qualcomm Snapdragon 845, který dodá mobilnímu telefonu tu správnou šťávu. Nechybí ani 6GB RAM, 128GB interní úložiště a 3.5mm jack.

LG V40 ThinQ

LG V40 ThinQ

Jak sami můžete vidět na fotografií výše, tak rámeček kolem telefonu je opravdu velmi malý. V horním výřezu je skrytý senzor pro selfie fotoaparát a také sluchátko.

LG už potvrdilo, že představení telefonu proběhne v Jižní Koreji a to 4. října v 10 hodin ráno místního času. K dispozici jsme již měli CAD rendery, které ukazovaly, jak bude telefon vypadat. Nicméně obrázek výše je originální foto telefonu.

LG V40

LG V40

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.