Vypnout reklamy

LG V40 ThinQ prošlo certifikací FCC v US

Vydáno dne: 13.9.2018

Další vlajkový telefon firmy LG je LG V40 ThinQ a dorazí na trh někdy v Listopadu. Už několik týdnu vídáme různé fotografie, rendery, drby, specifikace. Vlastně telefon je již tak trochu představen, protože známé oficiální specifikace tohoto telefonu a FCC to jenom potvrdilo. Design známé z CAD renderů. Modelové označení je LM-V405UA a oficiálně se […]

Další vlajkový telefon firmy LG je LG V40 ThinQ a dorazí na trh někdy v Listopadu. Už několik týdnu vídáme různé fotografie, rendery, drby, specifikace.

Vlastně telefon je již tak trochu představen, protože známé oficiální specifikace tohoto telefonu a FCC to jenom potvrdilo. Design známé z CAD renderů. Modelové označení je LM-V405UA a oficiálně se představí někdy v říjnu tohoto roku.

Specifikace LG V40

Telefon LG V40 dorazí s pěti kamerami. Na zadní straně je klasický 12MPx senzor, širokoúhlý senzor 16MPx a senzor pro 2x ZOOM 12 MPx. Na přední straně je 8MPx a 5MPx senzor.

LG V40 dorazí s čipem Snapdragon 845 se 6GB RAM. Úložiště je 64GB nebo 128GB. Jedná se pravděpodobně o rozšiřitelné úložiště. Nechybí ani baterie o velikosti 3300mAh a 6.4 palcový QHD+ AMOLED displej.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: