Vypnout reklamy

LG Wing bude mít Gimbal Motion kameru

Vydáno dne: 21.9.2020

LG Wing telefon bude mít novou Gimbal Motion kameru. Kameru, která velmi pomáhá při stabilizaci obrazu v případě, kdy natáčíte akční scénu.


Jak jsme již psali v pátek, tak nový telefon LG Wing dorazí 5. října na trh, ale krom telefonu se zajímavým designem dorazí i s novinkou Gimbal Motion kamerou.

Tato funkce je patentovaná firmou LG Electronics od 9. září 2020. Jedná se o kameru, kterou najdeme třeba v telefonu Vivo nebo Oppo. Gimbal Motion je v telefonu Vivo X50 Pro.

Tento typ kamery má vylepšit stabilizaci obrazu a je podle všeho lepší, jak nynější systémy OIS (optická stabilizace obrazu) a to i v případě akčnějších záběru.

LG Wing
LG Wing

Právě LG Wing bude pravděpodobně touto kamerou vybavena, což je skvělé. Kamery jsou v dnešní době velmi důležité u mobilních telefonu a každé zlepšení je jenom plus.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
LG Wing na videu
LG "Wing"

LG Wing na videu k dispozici. Máme k dispozici video, kde je ukázka LG Wing a jeho nového funkčního displeje.

LG Wing opět v únicích informací
LG Wing

LG Wing na fotografiích v reálném provedení a nikoliv rendery. Telefon je položen hned vedle Samsung Galaxy Note 20, abyste Přečíst si více

LG Wing dorazí 5. října
LG Wing

LG Wing je mobilní telefon, který je trošku zajímavý. Má dva displeje, ale jeden z nich se otáčí. Na trh Přečíst si více

LG Wing oficiálně se Snapdragon 765G
LG Wing

LG Wing oficiálně s čipem Snapdragon 765G. Telefon nabídne 5G i střední výkon pro hraní klasických her na mobilní telefon.

Tágy: