Vypnout reklamy

LG Wing opět v únicích informací

Vydáno dne: 28.9.2020

LG Wing na fotografiích v reálném provedení a nikoliv rendery. Telefon je položen hned vedle Samsung Galaxy Note 20, abyste je mohli porovnat.

Pokud čekáte a zajímá vás nový telefon LG Wing, který je svým způsobem unikát, tak máme k dispozici fotografie reálného telefonu, který má dorazit příští týden.

Jsou zde fotografie, kde LG Wing leží hned vedle telefonu Samsung Galaxy Note 20. Nicméně úhel pohledu docela znemožňuje porovnat, jak velký telefon je, ale spíše to vypadá, že Note 20 má větší displej. Note 20 má přitom 6.7 palcový displej. Uvidíme tedy, jak to bude s LG Wing. U LG Wing je viditelnější rámeček.

LG Wing
LG Wing

Dva displeje nezávislé na sobě

LG Wing má dva displeje, a celý telefon běží na exkluzivním uživatelském rozhraním. Mohli jsme vidět, jak jsou dva displeje telefonu na sobě nezávisle, protože lze hrát hru na jednom displeji a na druhém displeji může běžet cokoliv jiného.

LG Wing
LG Wing

Dále se jedná o to, že telefon nabídne Snapdragon 765G, což není nic extra, ale spíše střední třída s 8GB RAM. Zařízení nebude od 5. října k dispozici, ale měsíc se bude testovat. Říká se, že telefon bude stát okolo 1400€.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
LG Wing na videu
LG "Wing"

LG Wing na videu k dispozici. Máme k dispozici video, kde je ukázka LG Wing a jeho nového funkčního displeje.

LG Wing bude mít Gimbal Motion kameru
LG Wing

LG Wing telefon bude mít novou Gimbal Motion kameru. Kameru, která velmi pomáhá při stabilizaci obrazu v případě, kdy natáčíte Přečíst si více

LG Wing dorazí 5. října
LG Wing

LG Wing je mobilní telefon, který je trošku zajímavý. Má dva displeje, ale jeden z nich se otáčí. Na trh Přečíst si více

LG Wing oficiálně se Snapdragon 765G
LG Wing

LG Wing oficiálně s čipem Snapdragon 765G. Telefon nabídne 5G i střední výkon pro hraní klasických her na mobilní telefon.

Tágy: