Vypnout reklamy

Máme 3D fotky i video animace Galaxy S11 telefonu

Vydáno dne: 24.12.2019

Máme k dispozici 3D fotky a video animace nového telefonu Galaxy S11, které stvořil server LetsGoDigital a zpřístupnil je pro veřejnost.

Nové telefony řady S od Samsungu se představí příští rok v únoru roku 2020. Pojďme se podívat, jak telefony Galaxy S11 budou vypadat a jakými vlastnostmi budou disponovat.

Oficiálně by se telefony měly představit 18. února 2020 a stejně jako letos se představí tři modely. S11e bude tou nejlevnější variantou s displejem 6.3 palců. Pak dorazí standardní telefon se 6.7 palcovým displejem a varianta Plus se 6.9 palci.

V porovnání s Galaxy S10 jsou tyto displeje větší.

Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11 bude mít určitě z počátku Android 10 systém. Je také jisté, že telefony budou podporovat 5G, takže dorazí i takové varianty.

Avšak Samsung se rozhodl odstranit připojení 3.5mm. Konektor pro sluchátka již byl vynechán u Note 10.

Selfie kamera je umístěna uprostřed displeje v horní části. Již není umístěn na levé či pravé straně a jak jsme již psali, Samsung tak chce udržet napříč telefony svůj jednotný design.

Průstřel v displeji je malý a nenápadný. Jedná se o obrazovku Infinity-O a displej telefonu je tedy Dynamic AMOLED s rozlišením QHD. Displej reprodukuje spoustu barev s dobrým kontrastem a sklíčko Gorilla Glass chrání displej před poškrábáním.

Displej tak akorát pro hráče

Obnovovací frekvence tohoto displeje bude buď 90 Hz nebo 120 Hz. Nynější modely mají obrazovku se 60 Hz. Právě vyšší obnovovací kmitočet napomáhá k rychlejší aktualizaci obrazovky a následně je při hraní her obraz méně trhaný.

Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

Snímač otisků prstů je v displeji a podle všeho je reakce okamžitá.

Nové modely mají vybavení Face Unlock, takže telefon odemknete pouhým pohlédnutím na telefon. Krom velikosti obrazovky se telefon liší i ve fotoaparátu, velikosti RAM a interní paměti.

Fotoaparát

Kamerový systém nadcházejícího telefonu je následující. Nejlevnější model bude mít trojitý fotoaparát se 64MPx hlavní s 2x optickým ZOOM, 12 MPx širokoúhlý objektiv a 12 MPx ultra široký objektiv.

Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

Modely Galaxy S11 a Plus budou mít pětinásobnou kameru. Hlavní kamera bude mít 108MPx rozlišení (stejně jako Xiaomi Mi Mix Alpha). Telefon je vybaven 5x Optickým ZOOM s novou funkcí Space ZOOM.

Aby byly večerní fotky dokonalé, tak jsou zde integrovaný senzory Night Night a očekává se také kamera ToF (Time of Flight), což je senzor, který měří vzdálenost ke konkrétnímu objektu za pomocí infračerveného portu. Lze pořizovat 3D fotografie.

Samsung také přidává nové funkce pro nahrávání videí a to je Single Take a Video Spin.

Specifikace

Telefony dorazí největší baterií ve své historií. Galaxy S11 Plus bude vybavena 5000mAh baterií a nejlevnější model zase 4000mAh baterií.

Takové kapacity baterií již používají i telefony základní třídy a to Galaxy M20, který má 5000mAh baterií a M30s dokonce 6000mAh.

Samozřejmostí je bezdrátové nabíjení, které se dá sdílet s jinými telefony.

Čip Exynos 990 postaven na 7nm s duální NPU jednotkou byl představen v říjnu na Samsung Tech Day 2019. V Americe bude použit Snapdragon 865 a v roce 2020 bude tento čip na více telefonech.

Design telefonu můžeme pak vidět na 3D videu, které bylo navrženo uživatelem Jermaine a zpřístupněné pro LetsGoDigital (máme povolení ho od tohoto serveru sdílet)

Cena

Telefon by měl stát podobně jako předchozí generace. Bude hodně záležet na výběru pamětí, kde si vyberete ze 128 GB a 512 GB. Nové modely mají i 256 GB.

S představením telefonu 18. února 2020 se také očekává představení nového Galaxy Fold 2, který použije formu klasického “véčka”.

Zdroj

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)