Vypnout reklamy

Hra na mobil Everlasting lineage

Vydáno dne: 16.2.2019

V dnešní MMORPG hře si vyberete ze tří hrdinů, se kterými následně budete bojovat v obrovském světě. Vytvářejte týmy a bojujte s ostatními hráči.

Cestujte skrz fantasy svět, kde budou neuvěřitelně propracované světy. K dispozici máte spoustu možností právě díky tomu, že se jedná o styl MMORPG. Je potřeba, abyste byli připojení k internetu, protože hrajete s hráči po celém světě.

Ve hře se připravte na opravdu neuvěřitelné souboje. Dobrodružství, čeká jenom na vás. Během svého hraní se snažte neustále vyvíjet hrdinu a dostaňte ho zároveň na vyšší úroveň. Nakupujte vysoce kvalitní zbraně a brnění.

Jak jsme již psali výše, tak je potřeba internetového připojení. Ve hře si najdete spoustu kamarádu, se kterými budete tvořit týmy a následně se i v týmu vydáte na různé šéfy v tomto fantasy světě. Pokud si pamatujete třeba na hru World of Warcraft nebo Lineage, tak se jedná o podobný styl hry.

K dispozici máte 3 různé hrdiny, obrovské spektrum věcí pro převleky svého hrdiny. Bojujte proti ostatním hráčům a snažte se získat vyšší úroveň. Budete hrát v obrovském světě neutichající války.

Everlasting Lineage
Price: Free+
Buroň Tomáš
Tágy: