Vypnout reklamy

Módy do Minecraft Pocket Edition

Vydáno dne: 22.10.2020

Módy do Minecraft Pocket Edition snadno a rychle. V jedné aplikaci je spousta herních módů, map i zbraní. Nainstalujte a hrajte.

Módy pro Minecraft Pocket Edition v jedné aplikaci. S touto aplikací budete moci nainstalovat různá vylepšení, doplňky, mapy a skiny jednoduše a automaticky.

Nemusíte tak složitě vyhledávat módy na internetu. Stačí si jednoduše najít oblíbený mód a nainstalovat ho. Nicméně k tomu, aby vše fungovalo, tak potřebujete BlockLauncher a oficiální Minecraft Pocket Edition.

Minecraft PE
Minecraft PE

K tomu, aby vše fungovalo, tak musíte nainstalovat nejnovější hru Minecraft Pocket Edition. Vyberte si z módu na zbraně, auta, nábytek. V seznamu nabídek map je zde spousta map pro přeživší, dobrodružství, PVP a další.

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Potion Punch 2
Potion Punch 2

Jedná se o hru, kde budete muset vařit jednotlivé lektvary pro své zákazníky. Snažte se je tedy uspokojit. Hra nabízí Přečíst si více

Hra na mobil Diggy’s Adventure
Hra na mobil Diggy's Adventure

Zábavná hra, ve které řešíte nejrůznější hádanky. Budete například spojovat vodovodní potrubí, hledat zlato a řešit další úkoly.

Hra na mobil World Cricket Championship 3
World Cricket Championship 3

Jedná se o skvělou hru, ve které budete muset dělat vše proto, abyste se dostali co nejdále to bude možné. Přečíst si více

Hra na mobil Bullet Knight
Hra na mobil Bullet Knight

Zahrajte si android hru na mobilní telefon, kde budete bojovat s nepřáteli na různých místech. Hra si pro vás přichystala Přečíst si více