Vypnout reklamy

Nejlepší adventury roku 2020 na androidu

Adventury nejsou na mobilních telefonech příliš oblíbené a to je možná dáno i tím, že jsou tak trošku pomalejší a není v nich příliš akce.

The Complex

Jedná se o zajímavou hru, kde budete hrát za jednu herečku, která pochází z her o trůny a to známou jako Grantchester. Hra má několik různých konců, ale to záleží, jak se budete v tomto interaktivním filmu rozhodovat.

The Complex
Price: CZK 139.99

Far: Lone Sails

Jedná se o fantastickou hru, ve které jste usazeni v západní civilizaci, kde ovládáte loď, kterou si sami navrhnete a vytvoříte. Váš virtuální život je zcela prázdný a vyplněn pouze tím, že opravujete, hledáte palivo, budujete přístřeší a vyhýbáte se překážkám.

FAR: Lone Sails
Price: CZK 129.99

EQQO

Navrženo pro virtuální realitu. Jedná se o unikátní logickou adventuru, kde se dostáváte do Ethiopia. Zahrajte si za Eqqo, což je slepý hoch, který se snaží uchránit vajíčka mezitím, co chodíte skrz magický svět. Hra se dá hrát i bez virtuální reality.

EQQO
Price: CZK 74.99

The First Tree

Nejedná se o hru, kde by liška musela hledat její věci. Věci lišky jsou metaforou, kde se snažíte spojit syna s jeho otcem a to v divokém prostředí. Jedná se o logickou hru, kde máte krásné dobrodružství svého života.

The First Tree
Price: CZK 129.99