Vypnout reklamy

Některé telefony s EMUI 11 obdrží možnost instalace HarmonyOS

Vydáno dne: 20.10.2020

Telefony s EMUI 11 budou mít možnost instalace nového systému HarmonyOS 2.0. Neví se ještě, které to budou, ale tato možnost zde bude.

Nový systém společnosti Huawei HarmonyOS 2.0 je potvrzen a má dorazit na telefonech v roce 2021. Nicméně vypadá to, že nemusíte ani kupovat nový Huawei telefon, pokud poběžíte na EMUI 11.

Není jisté, které telefony budou mít tu možnost si přeinstalovat systém na HarmonyOS 2.0, ani jestli pak bude možnost se dostat zpátky na Android verzi s EMUI poté, co vyzkoušíte vlastní systém Huawei.

Podle jednoho ze zaměstnanců Huawei je potvrzeno, že některé telefony s EMUI 11 budou mít tu možnost aktualizovat na HarmonyOS 2.0.

Od 10. září je HarmonyOS dostupný pro chytré hodinky, chytré TV a infotainmenty v autech. Příští rok pak zamíří do zařízení, které mají do 4GB RAM a následně ve druhé polovině roku budou i vlajkové telefony s více jak 4GB RAM s tímto systémem.

Huawei umožní přístup do bety verze HarmonyOS ještě v prosinci tohoto roku.

Navíc AppGallery se poměrně rozjíždí a vývojáři plní tento obchod novými aplikacemi. Nyní je tady 96 000 aplikací.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Samsung vydá nový čip, který bude rychlejší, než čip od Qualcomm
Exynos s AMD GPU

Exynos dorazí s čipem s jádry od ARM a nikoliv s vlastními. Zároveň by mohl příští rok nahradí Mali GPU Přečíst si více

Samsung se vrací do hry s mobilními telefony
Samsung statistiky

Samsung se opět dostává zpátky a zvyšuje svůj podíl na trhu s mobilními telefony. Pravděpodobně ubírá firmě Huawei, protože té Přečíst si více

Redmi Watch oznámen
Xiaomi s duální vyskakovací kamerou

Xiaomi Redmi Watch byly představeny. Jsou to první hodinky od této společnosti, které nabízejí klasický čtvercový displej. Zároveň se nabízejí Přečíst si více

EMUI 11 představen
EMUI 11

Nové EMUI 11 představeno. Nicméně nejedná se o UI na systému Android 11 kvůli zákazu se strany US. Nové EMUI Přečíst si více

Tágy: