Vypnout reklamy

Nokia tablet 18.4 palců na GFXBench

Pokud jste přehlédli dobrou novinku pro rok 2017, tak jedná se o návrat značky Nokia mezi chytré telefony. Telefon střední třídy Nokia 6. Visí nad ním však několik otazníků. jde hlavně o to, jestli bude telefon dostupný na mezinárodním trhu nebo jen v Číně. Dále jsou tady informace o dalším telefonu Nokia 8. Krom mobilních […]

Tablet Nokia

Pokud jste přehlédli dobrou novinku pro rok 2017, tak jedná se o návrat značky Nokia mezi chytré telefony. Telefon střední třídy Nokia 6. Visí nad ním však několik otazníků. jde hlavně o to, jestli bude telefon dostupný na mezinárodním trhu nebo jen v Číně. Dále jsou tady informace o dalším telefonu Nokia 8.

Krom mobilních telefonu také tablet

Firma HMD Global se nesoustředí pouze na mobilní telefony, ale i tablety. Právě jeden akový se objevil na testu v GFXbench. Jedná se o Nokia tablet s 18.4 palcovým displejem. Tablet bude pracovat s rozlišením 2650 x 1440 px.

Nokia tablet

Nokia tablet

Tablet poběží na silném chipsetu Snapdragon 835, s procesorem 2.2 GHz a Adreno 540 GPU. Dále nabídne 4GB RAM a 64 GB interní úložiště. K dispozici bude Wi-Fi, Bluetooth, Gps a NFC. Samozřejmě nechybí ani 4G LTE.

Od tabletu mnohdy neočekáváme skvělé fotoaparáty, ale u tohoto bude 12 MPx fotoaparát v předu a vzadu. Je možnost nahrávat ve 4K rozlišení a má Android 7.0.