Vypnout reklamy

Nová hra NBA 2K dorazí na Android

Vydáno dne: 21.11.2018

Skvělá sportovní hra NBA 2K se dostane na mobilní telefony a tablety se systémem Android. Do této chvíle byla hra jen na operační systém iOS. Co je nejlepší na tom všem, tak to je právě konzolové grafické zpracování. Tato hra má disponovat krásným konzolovým grafickým zpracováním. Právě NBA 2K Mobile nechá hráče vybudovat si svůj […]

Skvělá sportovní hra NBA 2K se dostane na mobilní telefony a tablety se systémem Android. Do této chvíle byla hra jen na operační systém iOS. Co je nejlepší na tom všem, tak to je právě konzolové grafické zpracování.

Tato hra má disponovat krásným konzolovým grafickým zpracováním. Právě NBA 2K Mobile nechá hráče vybudovat si svůj vlastní tým a následně se vydáte na souboj 5vs5 hráčů. Postupem sbírejte hráčské karty a vycvičte veškeré hráče na herní ploše.

Jelikož se jedná o sportovní hru, tak hráči budou soupeřit v různých sezónách, kde budete moci získat různá ocenění a exkluzivní kartu, která vám pomůže v dalším postupu. Tato hra disponuje více jak 400 NBA hráči. Dále nechybí několik módů, které otestují vaše schopnosti.

V této chvíli se můžete ke hře před-registrovat a jak bude dostupná, tak vám o tom dá vědět.

Buroň Tomáš