Nové fotografie obou stran Google Pixel 4

K dispozici máme fotografie nového telefonu Pixel 4 z obou stran. Víme tedy, jak bude telefon vypadat, že poběží na Android 10 a
Google Pixel 4

Asi v červnu tohoto roku jsme mohli vidět rendery telefonu Google Pixel 4. Na zadní straně jsme tak mohli vidět kamerové uspořádání ve čtverci, které nakonec bylo i potvrzeno Google tweetem. Taktéž má být v telefonu Pixel 4 technologie projektu Soli.

Google Pixel 4 - přední strana
Google Pixel 4 – přední strana

Telefon taktéž potvrzuje podobný rozpoznávací systém, jaký má Apple Face ID a vidíme i několik různých senzorů, které jsou umístěny v horní části rámečku Pixel 4 telefonu.

Dnes máme k dispozici detailní fotografie telefonu Pixel 4. Podle všeho tyto fotografie kolovaly v aplikaci Telegram. Telefon běží na Android 10 a má ovládání gesty, což lze vidět ve spodní části dispeje.

Specifikace

Podle všeho telefony Pixel 4 a Pixel 4 XL budou mít AMOLED displeje s velikostí 5.7 palců a 6.3 palců u XL verze. Oba telefony disponují 90Hz, takže pro hráče bude nabídnuto mnohem příjemnější podívanou. Velikost rozlišení pro Pixel 4 je 1080 x 2280 (FHD+) a Pixel 4 XL má 1440 x 3040 s QHD+. Oba telefony disponují čipem Snapdragon 855, 6GB RAM a 64GB / 128GB interní úložiště.

Google Pixel 4 - zadní strana
Google Pixel 4 – zadní strana

Na zadní straně jsou dvě kamery 12MPx hlavní, 16MPx teleskopická. Mezitím co Pixel 4 XL má třetí senzor. Kamery pravděpodobně využívají technologií širokého spektra barev P3. Podle všeho tak dokáže zobrazit o 25% více barev než s klasickým sRGB systémem.

Kapacita baterie je 2800mAh a ve větším modelu 3700mAh.

Dostupnost

Telefony by měly být odhaleny 8 nebo 9. října a během následujících týdnu by došlo k vydání. Nové telefony míří výše, protože chtějí konkurovat telefonu od Apple iPhone. Značka Pixel je nejrychleji rostoucí značkou mobilních telefonu v US.

Zdroj