První fotografie Google Pixel 4

K dispozici máme první fotografií nového telefonu Pixel 4. Krom klasických CAD renderů máme reálnou fotografií. Oficiálně se představí v říjnu.

Google Pixel 4

Máme tady asi první fotografií nového telefonu. Minule jsme měli k dispozici pouze CAD rendery. Vypadá to tedy, že nový Pixel 4 telefon bude mít malý úzký rámeček.

Podle člověka, který viděl telefon Pixel 4, tak je třeba ovládání hlasitosti na pravé straně hned pod oranžovým tlačítkem pro zapnutí. Je zpátky čtvercové uspořádání kamery pokryté sklíčkem. Je také možné, že se Google vrací k aktualizované verzi Pixel 2 XL Panda, kde je přední část telefonu černá a zadní bílá.

Google Pixel 4
Google Pixel 4

Tři senzory fotoaparátu

V zadní části jsou tedy tři senzory, kde je krom hlavního senzoru i nový teleskopický. Podle všeho se redesignu dočkala i aplikace fotoaparátu s novou funkcí ZOOM podobnému DSLR (zrcadlovce).

Odemykání pomocí tváře u Pixel 4 má být stejně rychlé, jako u Mate 20 Pro.

Google Pixel 4
Google Pixel 4

Dostupnost a cena

Google Pixel 4 se oficiálně představí v říjnu a tedy někdy 8. – 9. října. Před-objednávky pro nový telefon započnou hned poté a na pultě bude 18. října v pátek. Cena tohoto telefonu ještě není oznámena ale očekává se okolo 799$ a 899$ za větší verzi, takže podobně jako Pixel 3 telefony.