Vypnout reklamy

Nový internetový obchod pro vás

Vydáno dne: 15.9.2019

Nový internetový obchod s digitální distribucí her na našem českém trhu s unikátní službou. Převezmeme problémy a vykomunikujeme je s výrobci.

Dlouho jsme u nás přemýšleli s čím novým bychom mohli přijít a zároveň najít způsob, jak omezit reklamy a dostat se mezi TOP servery. Rádi vám přinášíme novinky každý den a víme, jak jsou reklamy otravné, bohužel je to náš zdroj příjmu. Máme kontakty mezi jednotlivými firmami jako je Samsung, Huawei, HTC a rádi vám přinášíme i samotné oficiální testy v Geekbench nebo testy z DxOMark, které jsou zajímavé pro rozhodování, jaké telefony si zakoupit.

Řešení problému s instalací, aktivací převezmeme za vás

Nicméně abychom jsme se dostali k věci. Vytvořili jsme pro vás internetový obchod, kde si můžete zájmena zakoupit digitální distribuci her na PC. Zaručujeme vám funkčnost, záruku, zároveň podporu během celé doby, co hru máte, takže vám jakkoliv technicky poradíme s instalací, aktualizacemi a případné problémy se budeme snažit vykomunikovat s podporou herních vývojářů, takže vy sami nemusíte nic provádět.

Vykomunikujeme problémy přímo u zdroje

Obchod od Androiduj.cz
Obchod od Androiduj.cz

Je lepší se dotazovat na podporu přímo u zdroje a tedy v anglickém jazyce, jelikož firmy z České republiky tyto problémy přeposílají na hlavní firmu, kde až poté se dozví odpověď a posílají zpět.

My jsme se rozhodli, že tuto problematiku převezmeme za vás, jelikož nedokážeme nabídnout až tak levné hry, jaké jsou na trhu. Jednáme s přímými dodavateli her, velkoobchodníky a dohadujeme novou cenu ušitou na míru právě pro vás.

Pokud tedy máte v plánu podpořit naší tvorbu a jste pro, aby reklamy z našeho webu se minimalizovaly, tak podpořte náš web formou nákupu některé z her na našem novém serveru.

https://www.obchod.androiduj.cz

Buroň Tomáš