Vypnout reklamy

Obrovský zájem o telefon Note 10 v České republice. S novým výkupním bonusem si šlo před-objednat celkem 60% zákazníků z celkového před-prodeje.

15.8.2019

Obrovský zájem o Note 10 v České republice!

Poptávka po telefonech Galaxy Note 10 a Note 10+ je až o 70% větší, než u předchozích verzích. V prvních pěti dnech předprodeje si objednalo o 67% zařízení více, než tomu bylo u předcházejícího modelu. Lidé si nejvíc vybírali tu největší verzi 512GB. Tyto telefony jsou však vyprodané.

Lidé, kteří si objednali po 12. srpnu dostanou své telefony až po 20. září. O menší verzi je také vysoká poptávka, avšak měly by být doručeny včas.

Objednejte si nový Note 10 právě dnes!

O posunu termínu dodání u verze s 512GB byli informováni všichni čeští prodejci, aby nezapomněli posunou předpokládané datum dodání.

Galaxy Note 10 Standard
Galaxy Note 10 Standard

Zájem o větší verzi Galaxy Note 10+ s 512GB překvapil i samotný Samsung. Po sérií Galaxy S10 a Galaxy A50 jde o další zařízení, které zaznamenává rekordní poptávku.

Předprodej s bonusem

Objednejte si nový Note 10 právě dnes!

V předprodejích vede barva stříbrná se 60% a černá tvoří 40% před-objednávek. Až 60% využilo bonusovou akci Samsungu, kdy dostanete bonus 5000 korun při odprodeji jakékoliv verze Note a 2500,- korun při odprodeji jiné řady Samsungu. Zároveň dostanete výkupní cenu a nabídka je opravdu štědrá.

Zdroj: Tisková zpráva

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.