Vypnout reklamy

OnePlus 6T je představen. Malým výřezem a snímačem otisků v displeji

OnePlus 6T telefon

Po dlouhé reklamní kampaní, kdy se na povrch dostávaly nové informace ohledně OnePlus 6T, tak konečně po šesti měsících, co byl na trh uveden OnePlus 6 se dostává vylepšená verze.

Polovina vylepšení je hlavně v oblasti hardwaru a další jsou v oblasti softwaru. Menší změnou v designu je výřez ve tvaru kapky, dále snímač otisků v displeji a velká baterie. Je zde vylepšení i v oblasti fotoaparátu.

OnePlus taktéž odstranilo 3.5mm jack, ale dá se použít rozdělovač USB-C na 3.5mm jack a naopak.

OnePlus 6T disponuje menším rámečkem a to díky novému výřezu. Snímač otisků prstů je ve spodní polovině obrazovky. Je na stejném místě, kde byl původně snímač otisků prstů, takže se telefon lehce odemyká.

Dále tady máme 6.4 palcový displej, který je o něco větší, než u předchůdce. OnePlus 6T dorazilo s baterií 3700 mAh, což je o 12% zlepšení oproti předchůdci.

Fotoaparát

Na zadní straně vidíme duální fotoaparát, kde jeden senzor má 16MPx a druhý senzor 20MPx rozlišení. Selfie fotoaparát disponuje 16MPx.

Duální fotoaparát na zadní straně disponuje technologií HDR, takže dokáže udělat hezčí fotky s výraznými barvami. Dále je tady funkce noční mód, který je podobný tomu, co je u Huawei nebo Pixel 3. V nízkém světle tak bude telefon fotit velmi dobře.

Čip

Telefon disponuje čipem Snapdragon 845 a 6GB nebo 8GB RAM. OxygenOS, který běží na Android 9 a také disponuje herním módem. Není pochyb o svém vlastním ovládáním gesty. Telefon dorazí s nabíječkou Dash Charge a má výkon 20W. Dokáže tak nabít telefon na celý den za 30 minut.

OnePlus 6T se bude prodávat ve variantě 6GB + 128GB za 550$, 8GB+128GB za 580$ a 8GB+256GB za 630$. Do Evropy dorazí 6. Listopadu.

Zdroj