Vypnout reklamy

OnePlus 7 Pro bude mít HDR10+

Vydáno dne: 8.5.2019

OnePlus 7 Pro bude mít krom vysoké obnovovací frekvenci 90Hz, taktéź podporu HDR10+. Ta nabízí obrovskou světlost a věrohodnost barev.

Specifikace OnePlus 7 Pro nejsou žádným tajemství a díky různým únikům informací tady máme spoustu zajímavosti. Již víme, že telefon bude mít 90Hz displej, který je určen hlavně pro hraní her.

Avšak další dobrou zprávou je podpora HDR10+. HDR10+ tedy není budoucnost pouze v televizorech, ale také v mobilních telefonech. Právě tato nová technologie v telefonu OnePlus 7 Pro nabídne hráči skvělý požitek. Jedná se o první zařízení s podporou HDR10+.

K dispozici jsou telefony s podporou standardního HDR10, ale HDR10 nabídne pouze 1000 nitů a HDR10+ zvládne až 4000 nitů, což je obrovský rozdíl. Tato novinka přichází krátce poté, co telefon obdržel hodnocení A+ od DisplayMate.

OnePlus 7 Pro HDR10+
OnePlus 7 Pro HDR10+

UFC 3.0

Většina zákazníků se už nemůže dočkat na 14. května, kdy se telefon představuje. Již také víme, že jako první telefon poběží na interní paměti s UFC 3.0. Původně měl být první Galaxy Fold, ale právě díky problémům s displejem vyhraje tento souboj OnePlus.

Zdroj

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)
Tágy: