Vypnout reklamy

OnePlus Band je oficiálně s barevný displejem

OnePlus je nejnovější firma, která se zapojila do výroby nositelných hodinek a dorazili tak s OnePlus Band. Jedná se o dostupné chytré hodinky se snímačem tepu a okysličení krve. Nově nabízí i barevný displej, dlouhou výdrž baterie a sportovní módy.

OnePlus Band má 1.1 palcový AMOLED displej s dotykovým ovládáním. Nejsou zde k vidění žádné fyzické tlačítka. Rozlišení je 126x294px a k dispozici máte stovky různých možností úprav. Hodinky nabízejí až 37 skvělých vzhledů.

Hodinky jsou opravdu lehké a váží pouhých 10.3 gramů a náramek pak 12.3 gramů. Náramek je vyroben z gumy, takže celková hmotnost hodinek je 22.6 gramů. Hodinky jsou k dispozici v černé, šedé a takové fialové barvě.

Funkce

Chytrý náramek má k dispozici 12 různých módů pro cvičení i volný trénink. Hodinky jsou certifikované na 5ATM s IP68 certifikací, což je vodě-odolnost.

Náramek nabízí Bluetooth 5.0 technologií a lze ho připojit ke kterémukoliv telefonu Android s Android 8.0 a výše.

O baterií zde nebyla ani zmínka, ale má vydržet 14 dní. Doba se krátí podle toho, co všechno používáte, tedy jaké senzory. K dispozici je i aplikace OnePlus Health v Google App Store, kde se ukládají veškeré informace.

Náramek pak bude stát okolo 27€, tedy 800,- Kč a je to alternativa k Mi Band 5.