Vypnout reklamy

Google Pixel 3a je jednoduchý na opravu

Google Pixel 3a a oprava

Vzhledem k dnešním telefonu, které lze velmi těžko opravit a vždy musíte jít do servisu, tak nový Google Pixel 3a takhle těžký s porovnání s těmito telefon, není. Lidé z iFixit se postarali o návod, jak takový telefon rozebrat.

Slouží také jako návod pro různé servisy, aby věděli, jak nový telefon rozebrat a dali telefonu skóre opravitelnosti 6 z 10 bodů, kde 10 bodů značí jednoduché opravení.

Nemusí to připadat jako obrovská známka, ale jak jsme řekli, tak nové Pixel telefony se opravují mnohem jednodušeji, než nynější telefony. Většina komponent je modulární a lze je tak snadno nahradit za nové. Lepidlo pak drží displej telefonu, ale je celkem slabé.

Oddělat baterií je velmi jednoduché, což dělá z telefonu velmi opravitelný telefon. Následně pak stačí na všechny komponenty jednoduchý T3 Torx.

Bezpečnostní čip Titan M

Displej telefonu je od Samsungu, RAM pochází od Micronu a uvnitř telefonu samozřejmě není Pixel Visual Core čip, protože ten je jenom v high-end pixel telefonu. Avšak získáte bezpečnostní Titan M čip, stejně jako USB-C port, což je skvělá zpráva. Modulární je také 3.5mm audio jack.

Zdroj