Vypnout reklamy

Podívejme se na rendery nového rolovacího telefonu od společnosti Samsung

Na začátku roku 2020 na CES byl představen zatahovací telefon Samsung Galaxy. Od té doby bylo o těchto telefonech ticho, ale již v listopadu se objevila fotografie, která dokazovala, že se stále něco chystá.

COVID-19 tomu všemu moc nepřidává a veškeré výrobky jak telefony, tak i dokonce hry jsou ve velkém skluzu. Je to z důvodu nařízených práci z domu. Samsung chystá telefon, který půjde rozevřít do šířky.

Společnost také zaznamenala nový design telefonu, který lze vytáhnout doleva nebo doprava. Tímto chce mít Samsung velikost obrazovky od 6 palců po 8 palců (velikost tabletu).

K dispozici máme návrh tohoto telefonu na videu od LetsGoDigital.

Samsung s S Pen

Galaxy Note řada končí a namísto ní dorazí klasický rolovací telefon, který bude mít i S Pen. Psali jsme o tom nedávno, kdy je sklíčko UTG uzpůsobené pro dotyk S Pen. Řada Note by tedy v dnešním světě neměla smysl a tímto je nahrazena skládacím telefonem.

Samsung chce, aby S Pen byl kompatibilní i s Galaxy Z Fold 3. Problémem je, že skládací telefony mají flexibilní displej a je tedy náročné dosáhnout toho, aby byl dotek citlivý ve všech částech, nicméně podle všeho se to firmě podařilo.

Klasické skládací telefony se tedy přejmenovali na Galaxy Note.

Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Z Roll

Chytrý telefon se zatahovací obrazovkou se bude jmenovat Galaxy Z Roll. Je to s největší pravděpodobností i oficiální název telefonu. Telefon bude dokonce vybaven 3.5mm audio jackem.

Selfie kamera by měla být pod obrazovkou, tak jak to už má ZTE Axon 20. Rok 2021 bude ve znamení selfie kamer pod obrazovkou.

Samsung nemůže usnout na vavřínech, protože společnosti Oppo nebo LG tlačí na vývoj skládaných a vysuvných telefonu. U LG se očekává například telefon LG Wing a to kolem března 2021. Očekáváme tedy, že Samsung s něčím také dorazí.

Tags: