Podívejme se pod pokličku Galaxy S10

Podívejme se pod pokličku telefonu Samsung Galaxy S10. Ten bude téměř neopravitelný a i pouhá výměna baterie bude náročná.

Samsung Galaxy S10 rozebrán

K dispozici máme video, kde je telefon Samsung Galaxy S10 rozdělán do sebemenšího kousku. Udělal to kdo jiný než Zack z kanálu JerryRigEverything.

Tento člověk se nebojí ničeho a určitě za to má zaplaceno. Nepředpokládáme, že si telefon koupí za 30 000,- Kč a následně ho rozdělá. Na vidu uvidíte jednotlivé části, které navíc popisuje.

Třeba takovou baterií si nevyměníte. Oddělat ji od konstrukce telefonu je nadlidský výkon a můžete přitom něco poškodit, protože lepidlo drží opravdu hodně. Dále tady máme k vidění obrovské chlazení heat pipe, které je mnohem větší, než u Galaxy S9. Po rozebraní tohoto chlazení jde vidět uvnitř tekutina, která po styku se vzduchem zoxiduje.

Nicméně přišel na nemilou věci, že nabíjecí port nepůjde jen tak vyměnit. a oprava bude velmi drahá. Snímač světla na přední straně je pod displejem.

Co se týče snímače otisků prstů pod displeje, tak je velmi jednoduše umístěn v jedné části pod displejem a díky tenkému sklu funguje snímání na bázi odrazů od vašeho prstu. Tím se vyhodnotí váš otisk ve 3D. Senzor je posunut o 4mm blíže k levé straně a není tedy úplně uprostřed.

Telefon po rozebraní vůbec nefunguje. Co funguje, tak je pohyb kamer. To je všechno. Telefon tedy nelze už skoro vůbec opravit a vypadá to, že servis bude tak drahý, že se to po skončení záruky ani nevyplatí.