Vypnout reklamy

Porovnávání kamer u telefonu Pixel 4 XL a telefonu Galaxy Note 10+. Máme zde video. Nicméně Pixel 4 XL berte s rezervou, není zde úplně optimalizovaný software.

21.9.2019

Porovnání kamer u Pixel 4 XL a Galaxy Note 10+

Nedávno jsme viděli pár videí, kde se odhaluje nový design telefonu Pixel 4 XL, který je tak trošku po vzoru iPhone. K dispozici máme další video s porovnáním kamer Pixel 4 XL a Note 10+.

Video je Vietnamsky, avšak k dispozici jsou anglické titulky, abyste porozuměli této recenzi. Je také zapotřebí zmínit, že Note 10+ již běží na poslední softwarové aktualizaci a Pixel 4 XL prozatím běží na demo verzi. Na konečný verdikt si musíme počkat, až bude software optimalizovaný a to bude pravděpodobně ve chvíli, kdy má telefon vyjít na trh.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.