Vypnout reklamy
21.10.2019

Prodej Huawei Mate X začne na konci října

Huawei odhalil svůj skládací telefon Mate X někdy na MWC 2019 v únoru. Poté se naskytly problémy a byl několikrát odložen. Stejně jako telefon Galaxy Fold.

Šéf společnosti Huawei slíbil, že telefon dorazí již v říjnu a to na jeho konci.

Dále je zde zpráva ze Sina Technology Company, která informuje o tom, že výroba skládaných displejů je opravdu velmi náročná.

Co stálo za zpožděním?

V době před vydáním hry nastaly dva odsuny. První bylo kvůli tomu, aby se zajistila výdrž displeje, protože viděli, co se stalo telefonu Galaxy Fold.

Druhé zpoždění bylo z důvodu optimalizace uživatelského rozhraní, které má být lepší na těchto ohebných telefonech. Některé aplikace třeba nereagovali na otevření displeje a zůstaly ve standardním zobrazení.

Firma se tak rozhodla opravit co nejvíce chyb, než vypustí Mate X na trh.

Cena tohoto telefonu se pohybuje okolo 2250$. Nevíme však, jestli se společnost rozhodla o upgrade na Kirin 990, který byl představen minulý měsíc.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.