Vypnout reklamy

Google sice publikoval rendery telefonu Pixel 4, ale pouze jeho zadní části. Přičemž přední část je naprosto neznámá. Až do teď. Na internetu se objevily 3D rendery jak přední, tak i zadní části.

Obrovský výřez je pryč, ale máme tady místo toho klasický rámeček. Model Pixel 4 XL má mít 6.25 palcový displej. Podle všeho prý telefon nemá čtečku otisků prstů v displeji, jak to mají ostatní vlajkové telefony.

Rozměry telefonu

Telefon má rozměry 160,4 x 75,2 x 8,2mm a bude dosahovaž až 9.33mm v místě, kde je fotoaparát. Telefon bez “XL” má mít 5.6 – 5.8 palcový displej.

Telefon Pixel 4 má mít také trojitý zadní fotoaparát s teleobjektivem 16MPx. Krom toho nemá chybět ani 3D ToF snímač.

Selfie kamera s rozpoznáváním tváře

Duální selfie kamera disponuje i 3D senzorem pro bezpečné odemykání tváři.

Google Pixel 4 XL má poté již klasický design jako je stereo reproduktor, USB-C ve spodní části telefonu, bez 3.5mm audio jacku. Telefon dostane čip Snapdragon 855 a 6GB RAM. Odhalen bude v říjnu tohoto roku.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.