Vypnout reklamy
10.10.2018

Herní telefon Razer Phone 2 se objevil na Amazonu

Telefon Razer Phone 2 již můžete najít na Italském Amazonu. Podle fotografií se design telefonu oproti předchůdci nezměnil, avšak viditelnou změnou je posun duální kamery do jiné pozice.

Další funkcí, co nový telefon nabídne, tak je možnost měnit barvy loga Razer na zadní straně telefonu. Ve specifikacích se totiž uvádí Razer Chroma RGB logo a Chrome je u Razer platformy přizpůsobitelné osvětlení RGB pro herní počítače a příslušenství.

K dispozici bude s čipem Snapdragon 845 a kvalitnějším chlazením. Nové chlazení má pomoci udržet výkon telefonu co nejdelší dobu na maximálních frekvencích. Prakticky tak nemusí dojít k žádnému přehřívání.

Kapacita pamětí RAM je stejná. K dispozici je tedy 8GB RAM, ale interní paměť pouze 64GB. Velikost obrazovky je 5.72 palců LCD s QHD rozlišením a obnovovací frekvence 120Hz. Jedná se o nejvyšší obnovovací frekvenci u mobilních telefonu. Asus ROG má 90Hz.

Dále bude k dispozici bezdrátové nabíjení. Amazon však neuvádí velikost baterie. Nový Razer Phone 2 je odolný vůči vodě a má IP67.

Na Amazonu telefon stojí 870€.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.