Reálná fotografie předního panelu LG G6 online

LG G6 mobilní telefon

Pokud se LG snaží udržet své zařízení G6 pod pokličkou až do samotného představení na MWC 2017, tak se jim to moc nedaří, protože jsme už viděli několik prototypů i foto zadní strany. Tentokrát se na internet dostala reálná podoba přední části telefonu.

LG G6

LG G6

Jak můžete vidět, tak mobilní telefon LG G6 bude mít zaoblené rohy telefonu. Velikost displeje má být podle všeho 5.7 palců s poměrem stran 9:18 s QHD+ rozlišením (1440 x 2880). Displej by měl přinést výraznější barvy svých fotografií. Nicméně to co teď vidíme může být klidně prototyp předního panelu.

LG G6 je nástupce svého předchůdce LG G5, který byl propadákem. Důvodem byla zkouška s modulárním telefonem. Člověk si k němu mohl dokoupit fotoaparát a udělat si tak z telefonu trošku skládačku. Nikdo o to však nejevil zájem.

LG G6 specifikace a očekávání

Mobilní telefon LG G6 bude poháněn Qualcomm Snapdragon 821. Původně bylo v plánu Snapdragon 835, ale Samsung si nárokoval tyto chipsety pro svůj telefon Samsung Galaxy S8.

LG představí telefon 26. února na MWC 2017 v Barceloně. Podle informací se bude jednat o první telefon mimo pixel zařízení, který poběží s Google Assistentem. Očekává se také Quad DAC zvuk nebo iris skener.