Vypnout reklamy

Novinářské rendery LG V40 se skrytým výřezem

Vydáno dne: 27.9.2018

Po předchozích úniků informací měla spousta fanoušku telefonu LG V40 ThinQ smíšené pocity. Bude mít telefon výřez? Trojitou kameru na zadní straně? Pro obě otázky je odpověď: Ano.  Nicméně nebude všechno tak, jak to vypadá. K dispozici jsou nové novinářské rendery telefonu LG V40 ThinQ a má se jednat o verzi operátora AT&T. Tímto dostávám […]

Po předchozích úniků informací měla spousta fanoušku telefonu LG V40 ThinQ smíšené pocity. Bude mít telefon výřez? Trojitou kameru na zadní straně? Pro obě otázky je odpověď: Ano. 

Nicméně nebude všechno tak, jak to vypadá. K dispozici jsou nové novinářské rendery telefonu LG V40 ThinQ a má se jednat o verzi operátora AT&T. Tímto dostávám pohled na telefon jak z přední strany, tak i z té zadní.

Jak si můžete povšimnout, tak je výřez v telefonu skrytý a vidíme pouze černý pruh (což značí softwarové skrytí výřezu). Dále se šířily zprávy ohledně trojitého fotoaparátu na zadní straně. 

Na rozdíl od Huawei P20 a Samsung Galaxy A7 2018, které mají své kamery umístěné vertikálně, tak LG V40 je má horizontálně. Na telefonu bude nové tlačítko, které je určené pro aktivaci Google Asistenta.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: