Vypnout reklamy

Huawei P20 Pro již bylo podrobeno testem výdrže. Nevyšlo to moc dobře, kdy se vlastně sklíčko telefonu lehce poškodilo ve chvíli ohýbání telefonu. Dalším krokem stejného uživatele YouTube bylo, že telefon rozebere. Baterie je zde umístěna tak, že ji vlastně nikdo, kdo to nikdy nedělal nevytáhne, nebo vytáhne, ale může ji poškodit, což je velmi […]

Huawei P20 Pro již bylo podrobeno testem výdrže. Nevyšlo to moc dobře, kdy se vlastně sklíčko telefonu lehce poškodilo ve chvíli ohýbání telefonu. Dalším krokem stejného uživatele YouTube bylo, že telefon rozebere.

Baterie je zde umístěna tak, že ji vlastně nikdo, kdo to nikdy nedělal nevytáhne, nebo vytáhne, ale může ji poškodit, což je velmi nebezpečné. Nicméně tak, či onak je to opravdu úžasná podívaná dívat se na jeden z prémiových telefonu. Do většin mobilních telefonu se velmi těžko podíváte.

Zároveň to vypadá na to, že jediný kamerový senzor s optickým stabilizátorem obrazu je ten s čočkou teleobjektivu

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.