Vypnout reklamy

Rendery telefonu Moto G7

Moto G7

V roce 2013 vyšel první telefon série G. Díky kombinaci hardwaru a systému Android s relativně nízkou cenou se stala série nejprodávanější v historií společnosti. Od té doby firma Motorola vydává další telefony série G. Šíří se tedy informace, že se pracuje na nové generaci Moto G7 a Moto G7 Plus a my pro vás máme rendery a video.

Podívejte se na parádní rendery nového telefonu Moto G7, který se dostane na trh až příští rok.

Když se na ně podíváme, tak vidíme opět výřez v displeji telefonu, ale tentokrát formou kapky. Je pravděpodobné, že stejný styl obdrží i další telefony G7 série v roce 2018 a jiné telefony střední třídy a vlajkové telefony. Moto G7 dorazí pravděpodobně s 3D zahnutým sklíčkem na zadní straně po vzoru Moto X4

Dále vidíme dvě kamerové senzory a duální LED blesk na zadní straně. Snímač otisků prstů je vložen do loga Motorola.

K dispozici bude 3.5mm jack a USB-C. Na pravé straně vidíme tlačítko pro zapnutí a ovládání hlasitosti. Moto G7 má rozměry 157 x 75.3 x 8mm. 

Specifikace

Podle posledních zpráv (nemusí být v tuto chvíli pravdivé), tak telefon poběží na osmijádrovém procesoru se 4GB RAM a 64GB interním úložištěm. Dále má mít 16MPx + 5MPx duální fotoaparát a 12MPx selfie kameru. Podle všeho má mít 3500mAh baterií a poběží na Android 9.0 Pie.

Zdroj