Vypnout reklamy

Rozebraný telefon Sony Xperia 10 Plus

Vydáno dne: 10.3.2019

Video rozebraného telefonu Sony Xperia 10 Plus k dispozici. Udělejte si pohled na mobilní telefon Sony Xperia. Výměna je celkem jednoduchá.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Nejzajímavější jsou videa, kde různí youtubeři rozebírají telefon na sebemenší částečku. Uživatel si tak může udělat pohled, co v telefonu všechno je. Avšak na případnou opravu si raději zavolejte někoho, kdo to už dělal. Třeba u Samsung Galaxy S10 bude oprava i přes servis velmi náročná.

Vše začíná odebráním přední části displeje, který je přilepen k rámečku. Pod tím vším je obrovský kovový plátek, který stojí mezi ním a základní deskou. Baterie je opět přilepena v dolní části, ale je zde možnost jednoduché výměny, protože je tady na to “tahátko”.

Sony umístilo do telefony obrovské chlazení okolo všech čipů na základní desce. Podle nás půjde i samotný displej vyměnit velmi lehce, ale k baterce se dostanete až poté, co telefon úplně rozeberete. Celý proces zabral asi 12 minut. To znamená servis takového telefonu může trvat 1 hodinu, podle toho co je za problém.

Zdroj

Buroň Tomáš

Populární příspěvky