Vypnout reklamy

Již 11. října Samsung odhalí telefon Galaxy A9 Pro. Jedná se o telefon střední třídy, který má dorazit s novým čipem. Původně se spekulovalo o Snapdragon 845 (což je asi nesmysl), ale teď je tady informace o Snapdragon 710. Samsung nabídne na zadní straně jako první čtyři kamery na zadní straně a zároveň se stane […]

17.9.2018

Samsung Galaxy A9 Pro bude první telefon s čipem Snapdragon 710

Již 11. října Samsung odhalí telefon Galaxy A9 Pro. Jedná se o telefon střední třídy, který má dorazit s novým čipem. Původně se spekulovalo o Snapdragon 845 (což je asi nesmysl), ale teď je tady informace o Snapdragon 710.

Samsung nabídne na zadní straně jako první čtyři kamery na zadní straně a zároveň se stane telefon prvním s čipem Snapdragon 710. Galaxy A9 patří mezi vyšší střední třídu, takže jejich cena se pohybuje okolo 10 000,- Kč.

Design

V této chvíli nejsou k dispozici žádné rendery, ale podle všeho bude design podobný jako Galaxy A9 Star. Dorazí tak čtvercové uspořádání kamery v horním levém rohu. Pokud Samsung neimplementuje snímač otisků do displeje, tak bude pravděpodobně na zadní straně.

Nebylo by ani moc překvapující, kdyby Samsung dorazil s levnější variantou proti Huawei Mate 20.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.