Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Fold 2 s 25W nabíječkou

Vydáno dne: 3.8.2020

Samsung Galaxy Fold 2 se již za dva dny představí. Telefon nabídne 25W rychlou nabíječku a to podle 3C certifikace, která schválila tuto nabíječku přímo v boxu.

Rychlá nabíječka je u nových vlajkových telefonu potřeba. Výdrž není nikterak vysoká a proto je potřeba nyní dbát na to, aby se telefon rychle nabíjel a uživatel tak moc dlouho nečekal.

Nyní máme k dispozici certifikaci SM-F9160, což je skládaný telefon, který se představí již za 2 dny. Zároveň se nám tímto potvrdila podpora 5G sítě.

25W nabíječka není pro Samsung nic nového. Viděli jsme ji u Samsung Galaxy S10 5G v únoru 2019. Dále tuto nabíječku měla série Note 10. Některé společnosti však už disponují nabíječkou 45W, ale Samsung ji má taky, jen ji nedodává zároveň s telefonem.

Telefon Samsung Galaxy Fold 2
Telefon Samsung Galaxy Fold 2

25W nabíječka je oproti první verzi tohoto telefonu značné zlepšení, protože původní Galaxy Fold nabízel pouze 15W nabíjení skrz kabel a 9W nabíjení zpětné / sdílené.

Nové zařízení bude mít nové kamery, čip Snapdragon 865, displej pouze pro notifikace – podobný tomu z Galaxy Z Flip. To vše se dozvíme 5. srpna. Následně bude telefon k dispozici v omezeném množství.

Zdroj

Buroň Tomáš