Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Fold míří do prodeje

Vydáno dne: 5.9.2019

Samsung Galaxy Fold po několika odkladech míří na trh. Prvně se objeví v Koreji a to 6. září a následně od 18. září bude v několik Evropských zemích.

Po dlouhých odkladech míří nový Galaxy Fold do prodeje. V této chvíli však 6. září zamíří na trh v Koreji a následovat budou země Francie, Německa, Singapuru, Velké Británie, USA a dalších.

Samsung Galaxy Fold míří do prodeje
Samsung Galaxy Fold míří do prodeje

Telefon bude k dispozici v černé a stříbrné barvě a hlavně má podporu 5G sítě. No v České republice 5G síť stále nemáme, takže si vysokou rychlost neužijeme.

Po úpravách telefonu je displej stále stejně velký. V případě, kdy je telefon zavřený, tak ho jednoduše využíváte pro zprávy a telefonování, avšak poté, co ho rozevřete, tak je displej telefonu na 7.3 palcích ve stylu Infinity Flex. Tento displej vás doslova pohltí. Prozkoumávejte výhody multitaskingu.

Výhodou je hlavně to, že nemusíte nosit sebou tablet, protože tento telefon splňuje vše, co má i tablet a pokud budou tyto rozkládací telefony v budoucnu větší, tak je možné, že tablety skončí úplně.

Nové uživatelské rozhraní

Samsung Galaxy Fold míří do prodeje
Samsung Galaxy Fold míří do prodeje

Samsung vytvářel i nové uživatelské rozhraní právě kvůli novému skládacímu telefonu. Jedná se o One UI. Toto rozhraní se aktivně přizpůsobuje displeji telefonu v případě, kdy je telefon otevřen a kdy zase zavřen.

Hladký přechod mezi zavřeným a otevřeným displejem

Samsung Galaxy Fold míří do prodeje
Samsung Galaxy Fold míří do prodeje

V případě zavřeného displeje lze i přesto videa natáčet. Poté stačit telefon otevřít a video si přehrajete. Přechod mezi zavřeným a otevřeným displejem je velmi plynulý o to se stará funkce App Continuity pro kontinuitu aplikaci.

S 5G se hráčům a různým streamerům otevírá rychlejší svět. Pro streamera je velmi důležitá rychlost a odezva a právě s 5G toho mohou dosáhnout.

Od 18. září má být telefon v prodeji ve Francii, Německu a Velké Británie. Ceny se pohybují od 2000€ bez 5G nebo s 5G za 2100€.

Specifikace teleofnu Galaxy Fold

Buroň Tomáš