Samsung Galaxy Fold v České republice ještě před Vánoci

Telefon Samsung Galaxy Fold v České republice ještě před Vánoci bude k dispozici v prodeji. Nicméně cena je vysoká a to okolo 50 000,- Kč.
Samsung Galaxy Fold

Samsung uvádí na trh skládací telefon Samsung Galaxy Fold. U nás se začne prodávat již 13. prosince. Zájemci si ho mohou před-objednat již nyní ve značkových prodejnách. Telefon bude k dispozici v černé a stříbrné barvě s interní paměti 512GB.

Cena tohoto telefonu se pohybuje nad 50 000,- Kč, což není zrovna málo, ale k tomu dostanete bezdrátová sluchátka Galaxy Buds, ochranný kryt z odolných aramidových vláken a speciální pojištění.

Pokud si telefon zakoupíte u oficiálního distributora, tak zároveň se zakoupením telefonu obdržíte roční pojištění zdarma. Vztahuje se na prasknutý displej či poškození vnikem kapaliny. S pojištěním má zákazník nárok na jednu událost se spoluúčastí 3 399,- Kč. Musíte se však registrovat na stránce www.samsung.com/cz/support/galaxy-fold-premier-service jinak tuto výhodu mít nebudete.

„Samsung Galaxy Fold není jen telefon s ohebným displejem. Je to to nejlepší, co Samsung dnes nabízí, a možností ohebného displeje využívá skutečně naplno. Koncept celého telefonu je navržen tak, aby z této zdánlivě designové hříčky těžilo celé zařízení se všemi svými funkcemi a možnostmi. To se povedlo a já jsem přesvědčený o tom, že Galaxy Fold si svoje zákazníky najde velmi rychle,“

uvedl Tomáš Balík, ředitel mobilní divize společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Samsung Galaxy Fold telefon už důvěrně známe. Byl několikrát představen i stažen z prodeje. Prošel úpravou, která zaručuje, že displej telefonu nebude praskat.

Fotoaparát

Co se týče fotoaparátu, tak zde je trojice čoček: 16MPx širokoúhlý objektiv se zorným úhlem 123 stupňů, teleobjektiv s dvojnásobným optickým zoomem, 12MPx klasicky širokoúhlý objektiv.

Selfie kamera má 10MPx. Uvnitř telefonu je 12GB RAM a osmijádrový procesor.