Vypnout reklamy
17.1.2019

Samsung Galaxy Note 9 s technologií Dolby Atmos

Samsung pracoval na dedikovaném herním módu s Dolby Atmos pro ještě lepší zážitek z hraní. To vše na systému Android 9.0, kterým chce firma aktualizovat Samsung Galaxy Note 9. Tento mód se již objevil v beta verzích na Galaxy S9 telefonech.

Nicméně není v nejnovějším vydání tohoto systému, který se poté má objevit v plné verzi. Nicméně na telefonu Galaxy Note 9 s Android 9 se tato funkce objevila.

Dolby Atmos a parádní herní zážitek

Dolby Atmos je zaměřen právě na hry a namísto klasické volby “Film” a “Hudba”. Prakticky to znamená, že budete moci volit tyto mód kdykoliv budete chtít a ne pokaždé, když si budete chtít zahrát hru.

Tento herní mód se tedy snaží vylepšit zvuk a to tak, že ho více zesílí a nějaký algoritmem zpracuje tak, abyste se cítili jako v prostoru. Tuto možnost s Dolby Atmos si pak na Galaxy Note 9 budete moci aktivovat přímo z menu nastavení.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.