Rendery Samsung Galaxy S10e ve žluté barvě

Telefon Samsung Galaxy S10e bude dostupný i ve žluté kanárkové barvě. K dispozici máme rendery a samotné specifikace mobilního telefonu.

Samsung Galaxy S10e

K dispozici máme rendery mobilního telefonu Samsung Galaxy S10e ve žluté barvě. Tento telefon disponuje klasickým Infinity-O displejem s dírou pro selfie fotoaparát. Stejně jako ostatní vyšší varianty S10 telefonu.

Telefon je si podobný se standardní verzi Galaxy S10 a S10+. Rozdíl je však v tom, že telefon nedisponuje displejem, který má přesah až za okraj telefonu a má klasický rovný displej. Zároveň Galaxy S10+ disponuje duálním selfie fotoaparátem.

Samsung Galaxy S10e

Samsung Galaxy S10e

Tato verze Galaxy S10e taktéž nebude mít snímač otisků v displeji, ale je umístěn na tlačítku pro zapnutí. Na zadní straně najdeme duální fotoaparáte, který je umístěny horizontálně.

Velikost displeje je 5.8 palců s rozměry telefonu 142.5 x 70.5 x 8.1mm.

Telefony řady Galaxy S se představí 20. února

Všechny tři varianty řady Galaxy S10 se objeví již 20. února v San Francisku, kde budou telefony představeny. Verze Galaxy S10e má mít 6GB RAM a 128GB interní úložiště a krom této žluté barvy dorazí ještě v černé, zelené a bílé barvě. Výkon bude stejný, jako u ostatních variant, protože disponuje telefon čipem Exynos 9820 na 7nm výrobním procesu a v US nejnovějším Snapdragon 855.

Zdroj