Samsung Galaxy S8 bude dostupný okolo 21. dubna

Ještě nedávno se psalo o tom, že Galaxy S8 vyjde již 29. března, ale podle oficiální zprávy tomu tak není a do prodeje se tento vlajkový telefon vydá až 21. dubna. Je zde také informace o dvou verzích S8 a se zahnutým displejem. Již se nebude Galaxy rozdělovat na Samsung Galaxy S a S Edge. […]

Samsung Galaxy S8

Ještě nedávno se psalo o tom, že Galaxy S8 vyjde již 29. března, ale podle oficiální zprávy tomu tak není a do prodeje se tento vlajkový telefon vydá až 21. dubna. Je zde také informace o dvou verzích S8 a se zahnutým displejem.

Již se nebude Galaxy rozdělovat na Samsung Galaxy S a S Edge. V této chvíli budou oba telefony mít zahnutý displej po obou stranách. Telefony jsou rozdělené podle velikosti displeje, kde ten větší má „plus“. K dispozici je samozřejmě iris skener a pravděpodobně snímač otisk prstů bude buď na zadní straně telefonu nebo bude celý displej jeden velký snímač otisků.

Samsung se také rozhodl, že v předu nebude logo firmy z důvodu, že by se tam prostě nevešel. Telefon z přední strany bude z velké části pokryt displejem. Tím pádem velikost telefonu se nezvětší, ale sníží se velikost okrajů.

Zlepšení oproti předchůdci

Hlavní fotoaparát mobilního telefonu bude lepší. Má mít lepší kvalitu zpracování obrázků, lepší výkon v méně prosvětlených místech, a také rychlost focení. Přijde také se zabudovaný objektovým rozpoznáváním. Jedná se o Bixby virtuálního asistenta, který dokáže rozpoznat produkty a text.

amsung Galaxy S8's Bixby virtuální asistent

amsung Galaxy S8’s Bixby virtuální asistent

Cílem takového skeneru je ten, že za pomoci Samsung Pay a fotoaparátu zaplatíte za daný produkt v online obchodě. Stačí pouze namířit fotoaparát na produkt. Samozřejmě než to bude takto fungovat v online obchodě, tak na to si docela počkáme.

Větší interní paměť u S8

Samsung Galaxy S8 přichází s větší paměti 64 GB. Taktéž zde bude 3.5mm jack, takže USB-C bude pro nabíjení telefonu. MicroSD slot je zde také.

DeX - vytvořte z mobilu PC

DeX – vytvořte z mobilu PC

Další funkcí nového modelu Galaxy S8 se jmenuje DeX (zkratka pro desktop rozšíření). V podstatě promění telefon v PC když ho připojíte k monitoru a klávesnici.

Nezapomínejte, že výroba trvá déle z důvodu otestování kvality telefonu a jeho baterie. Samsung přešel na novou testovací metodu, která se skládá z osmí kroků. Zároveň ve svém telefonu využije chlazení za pomocí“heat pipe„.

Zkušební testy Samsungu - nový testovací proces

Zkušební testy Samsungu – nový testovací proces

Tak co, těšíte se na Galaxy S8?