Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Tab S5 a Watch 2 ve třetím čtvrtletí 2019

Vydáno dne: 17.7.2019

Máme k dispozici časovou osu nových tabletů Samsung, a také chytrých hodinek Samsung. Víme ve kterém čtvrtletí výjdou.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Samsung bude představovat nový telefon Galaxy Note 10 a Note 10 + a to již 7. srpna. Avšak nejsou to jediné produkty, které se chystá Samsung do budoucna představit. Vypadá to na další vlajkový tablet a hodinky.

Podle informací, které jsme obdrželi, tak máme časovou osu, kde Galaxy Tab S5 dorazí do obchodu ve třetím čtvrtletí tohoto roku, což je vlastně již teď, protože třetí čtvrtletí je od července do konce září. Je tedy možné, že nový tablet Galaxy S5 se představí zároveň s Note 10.

Galaxy S5 je novým tabletem, který nahrazuje Galaxy S4. Jako nový vlajkový tablet společnosti má dorazit s Qualcomm Snapdragon 855 s dostatečnou paměti RAM a úložištěm.

Timeline tabletů Samsung
Timeline tabletů Samsung

Krom toho tady máme informace, že taktéž nové Galaxy Watch 2 by mohly dorazit v tomto čtvrtletí, takže je možné, že telefon i hodinky se představí zároveň s Note 10.

Časová osa pro chytré hodinky Samsung

Samsung Galaxy Watch 2 navíc budou dostupné ve dvou variantách 40mm a 44mm. Matou nás docela další hodinky Galaxy Watch Active, které vyšly teprve v březnu a už by měly toto čtvrtletí vyjít znovu?

Timeline chytrých hodinek Samsung
Timeline chytrých hodinek Samsung

Zdroj

Buroň Tomáš

Populární příspěvky