Vypnout reklamy

Samsung Galaxy Tab S6 bude mít technologií HDR+. Znamená to, že můžete očekávat více barev, detailnější stíny a světlo.

11.8.2019

Samsung Galaxy Tab S6 je první na světě s HDR10+

Samsung nedávno oznámil tablet Galaxy Tab S6 a jedná se o nejnovější tablet a pravý vlajkový tablet s čipem Snapdragon 855 na rozdíl od svého předchůdce, který využíval starý čip o generaci níže.

Samsung Galaxy Tab S6
Samsung Galaxy Tab S6

Samsung si je vědom, že je potřeba sdělit jednu důležitou novinku u tohoto tabletu a to je právě certifikace HDR10+. Nicméně není to jenom o této technologií, ale jedná se o první tablet, který má tu poctu se pochlubit technologií HDR10+, která přináší senzační barvy.

Samsung říká, že této certifikace Tab S6 dosáhl poté, co byl podroben dlouhodobému testování kvality a pokud se ptáte, co znamená to “+” za HDR10, tak právě to “+” značí, že displej vytváří dynamický tón barev pro každou scénu. HDR10 se chovalo staticky, takže výsledek s HDR10+ je bohatší, více barev a dokonce i detaily stínu a světla.

Stačí si pustit nějaké video, které podporuje HDR10+ a uvidíte ten rozdíl. Už Galaxy S10 jako první telefon má HDR10+ a Note 10 také.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.