Vypnout reklamy

Samsung odhalí troje chytré hodinky

Samsung nic neskrývá a sám říká, že 20. února krom vlajkových telefonu představí i troje chytré hodinky. Již odhalil své plány s telefony střední třídy a to Galaxy A série, tak i vlajkových telefonu Galaxy S, nového Galaxy F nebo i sluchátek Galaxy Buds. Tohle není všechno.

Firma oficiálně potvrdila jednotlivé názvy pro tyto chytré hodinky, které budou odhaleny. Má se tedy jednat o hodinky Galaxy Watch Active, Galaxy Fit a Fit e a následně Galaxy Buds.

Jsou to nové produkty podobné těm, co známe, akorát se jmenují trošku jinak.

Samsung představí skvělé produkty na MWC 2019
Samsung představí skvělé produkty na MWC 2019

Samsung Galaxy Watch Active

Kódové označení je „Pulse“ a má se jednat o hodinky, které jsou více zaměřené na fitness. Jsou něco jako Galaxy Sport. Největší změnou na hodinkách je, že tyto hodinky nemají otáčející se ciferník, což může být ten pravý důvod, proč firma změnila název. Věříme, že do 20. února udělá firma pár optimalizací pro systém Tizen, aby lépe fungoval na dotyk a zároveň byly dvě fyzická tlačítka na pravé straně k něčemu dobré.

Samsung Galaxy Watch active hodinky
Samsung Galaxy Watch active hodinky

Displej má 1.1 palců, podpora GPS, NFC, snímače tepu, odolný vůči vodě a Bixby asistent.

Galaxy Fit / Fit e

Samsung Galaxy Fit
Samsung Galaxy Fit

Pokud nechcete utrácet příliš moc peněz, tak vám budou stačit hodinky Galaxy Fit, které dokážou sledovat vaší aktivitu. Nicméně má omezené funkce a neumí to, co hodinky Galaxy Watch Active. V tomto segmentu je zároveň vysoká konkurence a to právě díky firmám Fitbit, Garmin nebo Xiaomi. Tyto hodinky by tak mohly stát méně jak 100$. Jak sami vidíte, tak se může jednat o základní gumový náramek bez jakéhokoliv zahnutí displeje.

Galaxy Buds

Další produkt, který firma na MWC 2019 a ještě 20. února odhalí, tak to jsou sluchátka Galaxy Buds, které nahradí Gear IconX. Říká se, že pokud před-objednáte Galaxy S10, tak tyto sluchátka dostanete zdarma, ale nevíme, jestli tato nabídka bude platit i pro Českou republiku.

Samsung Galaxy Buds
Samsung Galaxy Buds

Firma Samsung navíc zavádí zpětné nabíjení, takže tato sluchátka můžete nabít i tak, že je položíte na chytrý telefon Galaxy S10 a sluchátka se začnou nabíjet. Nicméně nic revolučního to opravdu nebude. Navíc sluchátka budou mít opravdu malou baterií, takže nevíme, jak dlouho vydrží zapnuté. Pravděpodobně nedokážou překonat sluchátka AirPods.