Vypnout reklamy

Samsung představuje další telefon své řady “A”, která patří mezi velmi úspěšnou, co se týče střední třídy. Jedná se o takovou aktualizaci standardní Galaxy A10 verze. Galaxy A10s dorazí s větší baterií i snímačem otisků prstů.

Specifikace

Telefon nabízí dále 6.2 palcový displej IPS Infinity-V, takže výřez je ve tvaru “V”. Displej má rozlišení o velikosti 720 x 1520px. Je poháněn osmi-jádrovým CPU (4 jádra s taktem na 2.0GHz a 4 jádra běžící na 1.5GHz. Dále tady nechybí 2GB RAM a 32GB interní úložiště s možným rozšířením přes microSD.

Kamera má na zadní straně rozlišení 13MPx se clonou f/1.8 a 2MPx hloubkový senzor. Ve výřezu je 8MPx selfie kamera se clonou f/2.0 s podporou odemknutí pomocí obličeje.

To všechno je udržováno baterií o velikosti 4000mAh, Android 9.0 Pie a One UI. Telefon dorazí v barvách modrá, červená a černá.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.