Vypnout reklamy

Samsung představuje nový mobilní telefon střední třídy a to je Samsung Galaxy A10s se 4000mAh baterií a snímačem otisků prstů.

Samsung představuje další telefon své řady “A”, která patří mezi velmi úspěšnou, co se týče střední třídy. Jedná se o takovou aktualizaci standardní Galaxy A10 verze. Galaxy A10s dorazí s větší baterií i snímačem otisků prstů.

Specifikace

Telefon nabízí dále 6.2 palcový displej IPS Infinity-V, takže výřez je ve tvaru “V”. Displej má rozlišení o velikosti 720 x 1520px. Je poháněn osmi-jádrovým CPU (4 jádra s taktem na 2.0GHz a 4 jádra běžící na 1.5GHz. Dále tady nechybí 2GB RAM a 32GB interní úložiště s možným rozšířením přes microSD.

Kamera má na zadní straně rozlišení 13MPx se clonou f/1.8 a 2MPx hloubkový senzor. Ve výřezu je 8MPx selfie kamera se clonou f/2.0 s podporou odemknutí pomocí obličeje.

To všechno je udržováno baterií o velikosti 4000mAh, Android 9.0 Pie a One UI. Telefon dorazí v barvách modrá, červená a černá.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.