Vypnout reklamy

Samsung se stal partnerem MČR v mobilních hrách

Samsung MČR 2019

Mistrovství České republiky v mobilních hrách dostane nového názvu. Dále hráči budou mít možnost soupeřit v battle-royale titulu Fortnite.

Název Mistrovství ČR se změní na Samsung Mistrovství ČR a díky tomuto partnerství se hráči dočkají nových inovací.

Již proběhly první bodované turnaje v Hearthstone a Clash Royale. Díky partnerství MČR Mobile se Samsungem se rozšiřuje zážitek. Hráči se mohou těšit na nové technologie.

MČR 2019
MČR 2019

„V Samsungu věříme a také děláme vše pro to, aby uživatelé mohli plný a plynulý herní zážitek prožít odkudkoliv prostřednictvím svého mobilu. Partnerstvím s MČR Mobile chceme stvrdit své mistrovství ve výrobě mobilů stvořených pro hru a nabídnout své produkty a znalosti pro utkání těch nejlepších hráčů v ČR,“ uvedl k uzavření partnerství Tomáš Balík, ředitel mobilní divize Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodal: „U nové vlajkové lodi Galaxy S10 se hráči kromě perfektního obrazu, výkonného procesoru, zvuku Dolby Atmos nebo podpory Steamu mohou nově těšit i z podpory Unity Engine. Díky tomu si mohou vychutnat hry přesně tak, jak jejich programátoři zamýšleli.“

MČR 2019
MČR 2019

Kromě klasiky na Mistrovství 2019 nalezneme hru Fortnite. Takže pokud jste do této hry blázen, tak Battle Royale hra Fornite bude taktéž na MČR. Krom tedy klasických her Clash Royale a Hearthsone.

MČR 2019
MČR 2019

Právě hra Fortnite je velice oblíbená. Perfektně zvládnuta optimalizace hry na mobilních telefonech vyzdvihuje hru na nejvyšší úroveň. Skvělé třeba funguje napříč platformami. Proto nesmí Fortnite na MČR vůbec chybět.

Zdroj: Tisková zpráva