Vypnout reklamy

Samsung začal s prodejem Galaxy M21

Vydáno dne: 2.5.2020

Samsung již začal prodej nového telefonu Galaxy M21, který podle statistik a analýz bude patřit mezi oblíbené telefony. To z důvodu příznivé ceny a slušného výkonu.

Na pultech obchodu se objevil telefon Galaxy M21 a je určen pro ty, kteří nechtějí sahat hluboko do kapsy, ale zároveň chtějí mít slušný telefon, který pár let vydrží.

Nejnovější telefon řady M získáte za 6399,- Kč u známých autorizovaných prodejců jako je Alza.cz, Datart, Electroworld a Mobil Pohotovost.

Tato novinka má moderní zaoblené hrany se 6.4 palcovým Infinity-U displejem a váhou 188 gramů. Telefon příjemně padne do ruky.

Fotoaparát

Chytrý telefon M21 má 20MPx přední fotoaparát s celou řadou pokročilých funkcí. Zadní fotoaparát pak má 48MPx, se širokoúhlým fotoaparátem a snímačem hloubky.

Fotoaparát není vůbec špatný a vytváří jasně a detailní fotografie a to i za snížených světelných podmínek. Širokoúhlý fotoaparát pak dokáže zabrat 123 stupňů a zachytí tak větší scénu. S fotoaparátem pro hloubku pak můžete začít dělat umělecké efekty, jako je rozostření, rotace, zoom.

Samsung Galaxy M21
Samsung Galaxy M21

Výdrž telefonu je opravdu velká a to z důvodu velké baterie 6000mAh. Dále podle všeho má telefon rychlé nabíjení o výkonu 15W.

Procesor

K chodu přispívá osmijádrový procesor, 4GB RAM a 64GB interní úložiště, které si můžete rozšířit. Snímač otisků prstů je na zadní straně a nechybí ani rozpoznávání obličeje.

Samsung Galaxy M21
Samsung Galaxy M21
Další zajímavé příspěvky
Kirin 9000 v testu
Huawei Mate 40

Nový čip Kirin 9000 v testu na Geekbench. Nabízí silný výkon a lepší, jak Snapdragon 865. Pojďme se tedy podívat, Přečíst si více

Square Enix vydá Tomb Raider Reloaded na mobilní telefony
Hra Tomb Raider Reloaded

Square Enix vydá novou hru Tomb Raider Reloaded. Jedná se o hru na mobilní telefony v kresleném grafickém zpracováním.

Samsung Galaxy M21 míří do Česka
Samsung Galaxy M21

Samsung Galaxy M21 míří do České republiky. Kvalitní mobilní telefon, který si zakládá hlavně na fotoaparátu a výdrži.

Samsung Galaxy M21 je tady: Exynos 9611, trojitá kamera
Samsung Galaxy M21

Samsung Galaxy M21 bude k dispozici s čipem Exynos 9611. Telefon je zařazen do základní třídy a k tomu je Přečíst si více