Vypnout reklamy

Samsung Galaxy M21 míří do Česka

Vydáno dne: 7.4.2020

Samsung Galaxy M21 míří do České republiky. Kvalitní mobilní telefon, který si zakládá hlavně na fotoaparátu a výdrži.


Společnost Samsung představuje telefon Galaxy M21. Je určený hlavně pro ty, kteří se dívají hlavně na kvalitu fotografie a výdrž telefonu a nehledí zas tak na výkon.

Samsung Galaxy M21
Samsung Galaxy M21

Telefon má moderní 6.4 palcový Infinity-U displej a váží 188 gramů. Není sice nejlehčí, ale za to perfektně padne do ruky.

Fotoaparát

Na zadní straně jsou pak trojice senzorů, které dokážou zachytit svět kolem vás v té nejlepší možné kvalitě. Hlavní fotoaparát má 48MPx a další senzory jsou širokoúhlý a hloubkový.

Samsung Galaxy M21
Samsung Galaxy M21

S ultraširokoúhlým fotoaparátem s rozlišením 8MPx a úhlem záběru 123 stupňů dokážete zachytit daleko větší scénu a většinu svých přátel. Dále nechybí živé zaostření s různými efekty i s možností černobílého pozadí.

Baterie v telefonu je 6000mAh a nabízí rychlé nabíjení o výkonu 15W. Telefon disponuje osmijádrovým procesorem a 4GB RAM. Vnitřní úložiště je pak 64GB a lze ho rozšířit o dalších 512GB.

Samsung Galaxy M21
Samsung Galaxy M21

Dostupnost

Telefon bude dostupný v polovině dubna a to za cenu 6 399,- Kč.

Další zajímavé příspěvky
Huawei Petal Search i jako vyhledávač
Huawei Petal Search

Huawei Petal Search nebude fungovat jen pro vyhledávání aplikací, ale také pro vyhledávání zpráv, videí nebo fotografií.

Některé telefony s EMUI 11 obdrží možnost instalace HarmonyOS
HarmonyOS 2.0

Telefony s EMUI 11 budou mít možnost instalace nového systému HarmonyOS 2.0. Neví se ještě, které to budou, ale tato Přečíst si více

Samsung začal s prodejem Galaxy M21
Samsung Galaxy M21

Samsung již začal prodej nového telefonu Galaxy M21, který podle statistik a analýz bude patřit mezi oblíbené telefony. To z Přečíst si více

Samsung Galaxy M21 je tady: Exynos 9611, trojitá kamera
Samsung Galaxy M21

Samsung Galaxy M21 bude k dispozici s čipem Exynos 9611. Telefon je zařazen do základní třídy a k tomu je Přečíst si více