Vypnout reklamy

Šéf Xiaomi promluvil ohledně Mi Mix Alpha

Vydáno dne: 14.9.2020

Šéf společnosti Xiaomi promluvil ohledně telefonu Mi Mix Alpha a pokračování vývoje svých čipů Surge S1. Došlo i na celou řadu Mi Mix.

Šéf společnosti Xiaomi Lei Jun promluvil ohledně řady Mi Mix a její řady a zároveň o Mi Mix Alpha.

Podle všech informacích je vývoj nových telefon řady Mi Mix pozastaven a to kvůli vysokému očekávání a hlavně poptávce po těchto telefonech, které jsou po stranách zahnuté. Firma zároveň má problém s tím, jak se vývoj ubíral a rozhodli se, že dále pokračovat nebudou.

Nicméně jednoho dne však mi Mix uvidíme, ale není zde žádný časový rámec.

Xiaomi Mi Mix Alpha
Xiaomi Mi Mix Alpha

Co se týče Mi Mix Alpha, tak tento telefon bohužel nikdy nespatří světlo světa u více lidí, než v limitovaném počtu. Firma se chce do budoucna soustředit na dostupné telefony.

Firma Xiaomi vyvíjela i vlastní čip Surge S1, ale mají s vývojem problémy poté, co čip vydali jako první generaci v roce 2017. Vývoj však zastaven nebyl a Xiaomi plánuje tyto čipy umístit v budoucích zařízeních.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Skládací telefon Xiaomi Z Fold
Xiaomi Z Fold

Nový telefon Xiaomi Z Fold bude pravděpodobně na začátku roku 2021 představen. Pojďme se podívat, co si firma Xiaomi přichystala.

Xiaomi s vyskakovací kamerou po obou stranách
Xiaomi s duální vyskakovací kamerou

Xiaomi s duální vyskakovací kamerou po obou stranách. Na přední i zadní straně tohoto telefonu s vyskakovací kamerou najdeme senzory. Přečíst si více

Xiaomi Mi 10 Ultra se selfie kamerou pod displejem
Xiaomi Mi 10 Ultra

Xiaomi Mi 10 Ultra bude mít možná selfie kameru pod displejem. Máme k dispozici video, ale uživatel kameru bohužel nezapl.

Xiaomi bude mít pohyblivý kamerový modul
Xiaomi

Xiaomi přichází s inovaci, která má vylepšit širokoúhlé focení. V nynější době dochází tak trochu k deformaci fotek se širokoúhlým Přečíst si více

Tágy: