Vypnout reklamy

Skládací telefon Huawei Mate X

Vydáno dne: 23.2.2019

Skládací telefon od Huawei míří na MWC 2019. Již pracovníci vylepují plakáty před MWC 2019 na nový telefon Huawei Mate X, který bude představen.

Huawei Mate X byl viděn na obrovském plakátu v Barcelóně právě před MWC 2019. Což znamená, že nový skládací telefon Huawei Mate X bude na MWC představen. Huwei představuje lidem první skládací 5G telefon.

Na rozdíl od Samsung Galaxy Fold bude mít Huawei Mate X jeden displej, který se bude dát ohnout na polovinu. Tím pádem se takový telefon chová jako standardní chytrý telefon. Po rozložení bude mít telefon minimální rámeček a bude bez výřezu.

Telefon Huawei Mate X na MWC 2019
Telefon Huawei Mate X na MWC 2019

Zadní strana Mate X není k vidění na tomto plakátu, ale je nám jasné, že na pravé straně bude malý prostor. Vše bude perfektně sedět, když bude displej rozložen a složen.

Právě menší prostor na zadní straně bude určen pro kamery a pravděpodobně pro tři senzory. Zvládat by měly úžasné fotografie při nízkých světelných podmínkách.

Huawei již řekl, že skládací telefon bude dostupný toto léto. Cena ještě nebyla potvrzena. Nicméně cílem firmy Huawei je překonat Samsung do konce roku 2019.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Sony Xperia 1 oficiálně
Sony Xperia 1 / XZ4

Firma Sony přistoupila k přejmenování a tak Sony Xperia XZ4 je rázem Xperia 1. Nabídne silný výkon s čipem Snapdragon Přečíst si více

Skládací telefon od firmy Oppo
Oppo skládací telefon s vysouvací kamerou

Skládací telefon od firmy Oppo dorazí již tento rok. Na MWC 2019 se možná představí nějaký prototyp, ale určitě ne Přečíst si více

Živě: Sony na MWC 2019
Sony Xperia XZ4

Živý přenos z MWC 2019 na představení nových telefonu od firmy Sony. Tento živý přenos začal v 8:30 ráno a Přečíst si více

Živě: Huawei na MWC 2019
Telefon Huawei Mate X na MWC 2019

Živý přenos z konference Huawei na MWC 2019. Firma podle všeho představí inovativní produkt. Má se jednat o skládací telefon.