Skládací telefon Huawei Mate X

Skládací telefon od Huawei míří na MWC 2019. Již pracovníci vylepují plakáty před MWC 2019 na nový telefon Huawei Mate X, který bude představen.

Telefon Huawei Mate X na MWC 2019

Huawei Mate X byl viděn na obrovském plakátu v Barcelóně právě před MWC 2019. Což znamená, že nový skládací telefon Huawei Mate X bude na MWC představen. Huwei představuje lidem první skládací 5G telefon.

Na rozdíl od Samsung Galaxy Fold bude mít Huawei Mate X jeden displej, který se bude dát ohnout na polovinu. Tím pádem se takový telefon chová jako standardní chytrý telefon. Po rozložení bude mít telefon minimální rámeček a bude bez výřezu.

Telefon Huawei Mate X na MWC 2019
Telefon Huawei Mate X na MWC 2019

Zadní strana Mate X není k vidění na tomto plakátu, ale je nám jasné, že na pravé straně bude malý prostor. Vše bude perfektně sedět, když bude displej rozložen a složen.

Právě menší prostor na zadní straně bude určen pro kamery a pravděpodobně pro tři senzory. Zvládat by měly úžasné fotografie při nízkých světelných podmínkách.

Huawei již řekl, že skládací telefon bude dostupný toto léto. Cena ještě nebyla potvrzena. Nicméně cílem firmy Huawei je překonat Samsung do konce roku 2019.

Zdroj