Vypnout reklamy

Skládací telefon od firmy Oppo

Oppo skládací telefon s vysouvací kamerou

Tento rok je ve znamení skládacích telefonu. Již takový telefon představila firma Samsung se svým Galaxy F a následuje Huawei Mate X. Dále tady máme Oppo skládací telefon s pop-up kamerou.

Stránka LetsGoDigital si pro vás připravila 3D rendery tohoto unikátního telefonu. Rozložit se dá na velikost malého tabletu. Právě tento nový telefon se má objevit na MWC 2019, takže velmi brzy.

V listopadu minulého roku produktový manažer Oppo Chuck Wang sdělil, že vyvíjí skládací telefon. Kdy telefon vydají, se však nezmínil. Prodej pravděpodobně započne ve druhé polovině roku 2019. Firma Oppo však nezveřejnila oficiální návrh tohoto telefonu, ale v průběhů několika let zveřejňovala patenty, které mířily právě na tento skládací telefon.

Vysouvací kamera Oppo

Obrazovka je celá pokryta displejem, což podle posledního patentu značí, že Oppo se rozhodlo pro vysouvací kameru a nikoliv pro díru v displeji, jako většina společností.

Již jednou takový telefon vydali a nazýval se Oppo Find X. Na patentu můžeme vidět, že ve vysouvacím mechanizmu má telefon dva fotoaparáty a blesk.

Mezitím nám nezbývá než čekat, s čím společnost přijde. Minulý týden představili Oppo AX7 a zároveň tento výrobce pracuje na 10x optickým ZOOM. Věříme, že na MWC o tomto telefonu uslyšíme více.

Na MWC 2019 se očekává uvedení telefonu Oppo F11 Pro se 16MPx pop-up fotoaparátem a duálním AI fotoaparátem na zadní straně. Ten bude poháněn čipem MediaTek P70, 6GB RAM a 4000mAh s rychlým nabíjením 18W.